• Dwujęzyczne
  placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Szkoła podstawowa Wawer dwujęzyczna – Academy International

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.” – Paulo Coelho

Drodzy Rodzice, 

Dziękuję za zainteresowanie naszą szkołą. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska edukacyjnego, jestem pewna, że Academy International Wawer jest odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Dwujęzyczna szkoła podstawowa AIR, którą mam przyjemność prowadzić, to miejsce stworzone specjalnie dla wszystkich spragnionych wiedzy i edukacyjnych przygód. 

Wiemy jak wspierać Ucznia w drodze do sukcesu oraz szczęśliwego życia.

Łączymy wysoki poziom edukacji wraz z rozwojem osobowości. Mamy ponad 25 lat doświadczenia. 

Nie mogę się już doczekać spotkania z Państwa rodziną. Do zobaczenia!

Martyna Karbowiak
Dyrektor Academy International Wawer

Więcej o nas

Dowiedz się o naszej autorskiej metodzie rozwoju i kształcenia oraz innowacyjnych programach

Rodzice o Nas

Gdybyśmy mieli wybrać ponownie,
wybralibyśmy Academy International” Rodzice Zuzi

Rekomendacje
 • Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować szkołę Academy International Wawer. Do grona uczniów tej szkoły zaliczają się dwie nasze córki, które z dziecięcą radością co dzień uczęszczają na ciekawe prowadzone z pasją zajęcia, odznaczające się wysokim poziomem merytorycznym. Profesjonalna kadra pedagogów dba nie tylko o bogate w treść zajęcia dydaktyczne, ale również, by dzieci spędzając czas w szkole były szczęśliwe. Lekcje prowadzone są w dbałości o indywidualne potrzeby dzieci. Najlepszym dowodem dla nas rodziców na zalety placówki jest fakt, że pod koniec każdego dnia zajęć córki nie chcą opuszczać szkoły, a rano ponownie do niej biegną. Z pełnym przekonaniem polecamy Academy International Wawer i liczymy na kolejne „cudowne lata.
  Agnieszka i Piotr
  Rodzice Emmy i Amelki
 • Academy International Wawer to szkoła, o jakiej marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. To miejsce przyjazne, ale jednocześnie stawiające na rozwój kluczowych kompetencji. Nasza córka odkąd poszła do zerówki w AI Wawer zaczęła o sobie inaczej myśleć. Z przedszkolaka stała się świadomą swoich możliwości uczennicą. To piękne uczucie, odbierając córkę ze szkoły widzieć jej uśmiech, pewność siebie i samodzielność. AI Wawer daje nam jako rodzicom pewność, że wiedza przekazywana jest w przejrzysty sposób, zajęcia są urozmaicone i dostosowane do możliwości dzieci. Z naszej perspektywy dzieci mają super warunki do nauki, własną przestrzeń na dworze i wf w formie basenu. Ogromnym atutem jest częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać. Wybór szkoły to była dla nas bardzo ważna decyzja. Teraz wiemy, że nie mogliśmy lepiej trafić.
  Beata i Maciek
  Rodzice Niny
 • Jeśli szukacie bezpiecznej, małej, przyjaznej szkoły, gdzie dzieci czują się pewnie i dobrze, to właśnie Academy International w Wawrze. Nauczyciele i wychowawcy są opiekuńczy, pozytywnie nastawieni, przyjaźni i wzbudzają w dzieciach ciekawość świata. Ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna skierowana na całościowy rozwój, sprawia że dzieciaki bawią się świetnie i nie chcą wracać do domu. Dzieci są tam pod dobrą opieką:)
  Magda
  Mama Basi
 • Szkoła z bardzo przyjazną atmosferą, otwarta na ucznia. Wysoki poziom edukacji. Świetny kontakt z Dyrekcją oraz nauczycielami. Poczucie bezpieczeństwa, stabilności i profesjonalizmu. Nowoczesne wnętrza i czyste toalety. Polecam z czystym sumieniem.
  Paulina
  Mama Matyldy

Wirtualny spacer po naszej placówce

Tutaj się znajdujemy

Academy International

Szkoła podstawowa Wawer

ul. 27 Grudnia 52
04-665 Warszawa

Zapisz swoje dziecko do szkoły podstawowej

Wypełnij formularz zgłoszeniowy