• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Stawiamy na indywidualny rozwój talentów i wspieramy kształtowanie pasji u uczniów.

Z myślą o nich co roku przygotowujemy “szytą na miarę”, ofertę zajęć dodatkowych. Do pracy z dziećmi i młodzieżą angażujemy przede wszystkim profesjonalistów o ciekawej osobowości, którzy mają doświadczenie i kochają pracę z dziećmi. Co roku przedstawiamy rodzicom oraz uczniom aktualną ofertę zajęć dodatkowych. W pierwszym tygodniu września w szkole odbywają się zajęcia pokazowe by już od kolejnego tygodnia uczniowie mogli z nich korzystać. Dzięki uczestnictwie w zajęciach pokazowych, uczniowie mają możliwość wybrać zajęcia, które najbardziej im odpowiadają. 

Dlaczego zajęcia dodatkowe są potrzebne w szkole?

Podstawowa oferta szkolna dla niektórych uczniów to za mało. Potrzebują oni więcej działań rozszerzających ich wiedzę. Udział w zajęciach dodatkowo wspiera rozwój ucznia na wielu płaszczyznach oraz stanowi  odpowiedź na jego indywidualne potrzeby. Uczy rozsądnego gospodarowania własnym czasem i zarządzania nim w najkorzystniejszy sposób. Poszerza horyzonty i umożliwia zdobywanie wiedzy w określonym obszarze ich zainteresowań.

Ponadto zajęcia dodatkowe umożliwiają uczniowi lepsze poznanie siebie.

Dają możliwość rozwinięcia samoświadomości oraz odkrycia własnej mocy. Systematyczne uczestnictwo  w zajęciach kształtuje u ucznia siłę charakteru oraz przynosi wiele dodatkowych korzyści takich jak: socjalizacja, umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie ze stresem, stosowania zasad fair play

Dla niektórych uczniów uczestnictwo w zajęciach dodatkowych stanowi szansę na lepsze poznanie samych siebie, odkrycie swoich pasji oraz rozpoznanie własnych potrzeb.

Poza atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych, w szkole działają różnorodne koła zainteresowań.

Dołącz do Nas!

Wspólnie zadbajmy o Sukces Twojego Dziecka

Chcesz razem z nami budować wyjątkowe środowisko? Umów się na spotkanie. Zapoznaj się z zasadami rekrutacji do naszych żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Zapraszamy!