• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Żłobek Wilanów dwujęzyczny – Academy International

“Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”. Glenn Doman

Drodzy Rodzice,

Dziękuję za zainteresowanie naszą placówką. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska rozwojowego dla swojego dziecka, jestem pewna, że Academy International Wilanów jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek AIW, które mam przyjemność prowadzić to miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach – ich potrzebach oraz zainteresowaniach.

Wiemy jak wspierać Twoje dziecko w drodze do sukcesu oraz szczęśliwego dzieciństwa. Łączymy wysoki poziom edukacji wraz z rozwojem osobowości. Mamy ponad 25 lat doświadczenia.

Nie mogę się już doczekać spotkania z Państwa rodziną. Do zobaczenia!

Monika Kajszczak
Dyrektor Academy International Wilanów

Więcej o nas

Dowiedz się o naszej autorskiej metodzie rozwoju i kształcenia oraz innowacyjnych programach

Rodzice o Nas

Gdybyśmy mieli wybrać ponownie,
wybralibyśmy Academy International” Rodzice Zuzi

Rekomendacje
  • O Academy International Wilanów można powiedzieć same świetne rzeczy. Bardzo się cieszę, że do żłobka uczęszcza mój syn.Jako mama po raz pierwszy nie wiedziałam, czego się spodziewać. Nerwy były zupełnie niepotrzebne. Okazało się, że świetnie się bawił. Jego Ciocie Anita i Julita są absolutnie niesamowite, tak troskliwe i miłe. Mój syn je uwielbia. Wszyscy nauczyciele i pracownicy są tak przyjaźni, że każdego dnia, kiedy wchodzę do budynku, czujemy się tam mile widziani. Dyrektor Monika jest cudowna, zawsze ma dla nas czas, aby upewnić się czy wszystko dobrze lub po prostu porozmawiać. .Dodając do tego wspaniałe sale, małe grupy, wspaniały teren na świeżym powietrzu. Jako nauczyciel mogę śmiało powiedzieć, że jest to wspaniałe środowisko dla małych dzieci, aby rozpocząć swoją edukacyjną podróż.Całkowicie polecam Academy International Wilanów, jeśli szukasz doskonałej placówki dla swojego dziecka.
    Lucy
    Mama Charliego

Wirtualny spacer po naszej placówce

Tutaj się znajdujemy

Academy International

Żłobek Wilanów

ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa

Zapisz swoje dziecko do żłobka

Wypełnij formularz zgłoszeniowy