• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Dwujęzyczne żłobki dla Twojego Dziecka

Jakie są nasze żłobki? Lubiane przez dzieci!

…”Lubiane przez dzieci” To dla nas najlepsza rekomendacja!

Za co tak naprawdę kochają nas najmłodsi? Nie mówią tego głośno – a przynajmniej niezbyt wyraźnie – ale podejrzewamy, że za rozumienie ich potrzeb, otwarte dla nich ramiona oraz troskę,  jaką im okazujemy. Za poczucie bezpieczeństwa, ciekawe pomysły na zabawę a nawet kontrolowane „psoty”. Za codzienny uśmiech, który towarzyszy naszej pracy.

Wszystkie dzieci rodzą się z naturalną pewnością siebie. Rodzina oraz środowisko w jakim będą się rozwijały ma kluczowy wpływ na dalszy rozwój ich potencjału. Od nas zależy czy stworzymy im  świetne warunki do rozpostarcia skrzydeł, czy zahamujemy ten proces.

Żłobek, to fantastyczny czas w rozwoju dziecka, a my mamy przywilej, w tym rozwoju uczestniczyć!

Nasza idea pracy z najmłodszymi dziećmi opiera się na trzech najważniejszych założeniach – zapewnieniu im opieki budującej poczucie bezpieczeństwa i zaufanie,  stopniowej nauce samodzielności oraz odkrywaniu z nimi otaczającego ich świata, co jest optymalną formą nauki dla najmłodszych.

Stwarzamy wspaniałe warunki do bezpiecznego rozwoju najmłodszych. Maluchy szybko się uczą, zapamiętują poprzez naśladowanie i doświadczanie.  Nasz pełen empatii i ciepła zespół zapewnia każdemu maluchowi przestrzeń, w której w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, może rozwijać swoje umiejętności. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe.

Wiedząc, jak ogromny potencjał mają małe dzieci, mamy też ogromne poczucie odpowiedzialności, by go nie zmarnować. Dlatego już w żłobku działamy w oparciu o naszą autorską metodę rozwoju i kształcenia. 

Nasze dwujęzyczne żłobki

Żłobek Centrum

ul. Krochmalna 3

00-864 Warszawa

Żłobek Wilanów

ul. Adama Branickiego 15

02-972 Warszawa

Żłobek Żoliborz

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16

01-590 Warszawa

Poznaj nasze zasady rekrutacji