• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa – Academy International

To najlepsze miejsce do rozwoju i odkrywania świata.

Tu chcę być, Mamo!

Dlaczego tak wielu rodziców dzieci z Academy International musi się natrudzić, by przekonać swoją pociechę do wyjścia z przedszkola…?  Bo zabawy z rówieśnikami „w kulkach” nigdy dość! Ponadto wspaniałe, ciepłe i opiekuńcze ciocie i masa fantastycznej edukacyjnej zabawy.

To wszystko powoduje, że nieraz trudno jest je przekonać do powrotu do domu… Dzieci dobrze się u nas czują i świetnie rozwijają.

Dbamy, by dzieci w naszych przedszkolach były samodzielne, odważne, odpowiedzialne oraz z chęcią współpracowały. Wspólnie budujemy przestrzeń do wyrażania własnego zdania, podejmowania decyzji oraz kreatywności. Pokazujemy dzieciom jak mogą wykorzystać własny potencjał we współpracy z innymi, aby mogły osiągnąć znacznie więcej jednocześnie świetnie się bawiąc.

Środowisko żłobka, przedszkola i szkoły to świetny poligon do nauki współdziałania z innymi

Umiejętność współpracy to między innymi oswajanie indywidualizmu, tak potrzebne zarówno w najmłodszych grupach, jak i w późniejszych kontaktach społecznych.

Sukces osobisty

Na co dzień wspieramy dzieci w  rozwijaniu samodzielności, zapewniając im przestrzeń do odnoszenia mniejszych i większych sukcesów.  Mają wiele możliwości podejmowania samodzielnego działania oraz rozwijania własnych talentów i zainteresowań. Te z kolei budują w nich wiarę we własne możliwości oraz zaufanie do siebie.

Nasze dwujęzyczne przedszkola

Przedszkole Centrum

ul. Krochmalna 3

00-864 Warszawa

centrum@academyinternational.pl

Przedszkole Wilanów

ul. Adama Branickiego 15

02-972 Warszawa

wilanow@academyinternational.pl

Przedszkole Żoliborz

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16

01-590 Warszawa

zoliborz@academyinternational.pl

Poznaj nasze zasady rekrutacji