• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Oferta wakacyjna oraz zajęcia dla maluchów wraz z opiekunami

Poznaj naszą wyjątkową ofertę. Zdobywaj świat z Academy International!

Oferta dla dzieci z zewnątrz

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat na zajęcia rozwojowo – adaptacyjne

Baby Academy to zajęcia prowadzone w formie twórczych zabaw podczas, których maluchy wraz z opiekunami miło spędzają czas, powoli adaptując się do środowiska przedszkolnego. Adaptację przeprowadzamy w taki sposób, aby zredukować do minimum stres zarówno u dziecka jak i u rodzica. Nasz troskliwy, doświadczony zespół zapewnia komfortowe warunki i dba o to, aby proces przebiegał dla dziecka w łagodny i dostosowany do jego potrzeb sposób.

Podczas zajęć dzieci rozwijają samodzielność, budują poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie. Wspólne zabawy odbywają się w środowisku dwujęzycznym. Celem naszych zajęć jest przygotowanie dziecka do rozpoczęcia „edukacyjnej przygody ” oraz odkrywanie i rozwijanie jego zdolności. W całym procesie pamiętamy również o Was, drodzy Rodzice. Nasz psycholog jak również dyrektor są do Waszej dyspozycji. Z chęcią odpowiadają na wszystkie pytania.

„International Summer”
– w 60 dni dookoła świata

Nasz autorski program realizujemy podczas wakacyjnych miesięcy w lipcu i sierpniu. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 1 do 7 lat. Odbiorcami programu mogą być również dzieci zapisane do przedszkola wyłącznie na okres wakacyjny.

Ruszamy w wir wakacyjnej przygody! Co roku odwiedzimy z dziećmi inne państwa

International Summer to twórcza podróż do najodleglejszych zakątków świata, to odkrywanie, tworzenie, poznawanie kultur i nowych smaków. To wspaniała zabawa w gronie rówieśników, oraz wkraczanie do charakterystycznego dla danego kraju świata barw i dźwięków.

Będziemy konstruowali, bawili się regionalnymi zabawkami, poznawali sztukę, tradycyjną literaturę i pyszne smaki świata. Rozwiniemy swoje muzyczne i taneczne umiejętności dzięki etnicznym i nowoczesnym dźwiękom.

Co roku koncentrujemy się na innych aktywnościach, aby zajęcia były dla nas wszystkich twórczą i wspaniałą przygodą.

Każdy tydzień to odrębna przygoda, oraz wakacyjna wycieczka do innego państwa.

Można do nas dołączyć w każdym momencie wakacji na co najmniej tydzień wspaniałej zabawy!

Drodzy Rodzice wybierzcie sami, w którym z wakacyjnych tygodni wasze pociechy wezmą udział, czy może wyruszą do świata międzynarodowych kultur zaplanowanych na całe wakacje. W tę podróż mogą zabrać ze sobą koleżanki, kolegów, brata lub siostrę.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa są dostępne w naszych placówkach.

Dołącz w tej chwili!