• Dwujęzyczne
  placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Żłobek Żoliborz dwujęzyczny – Academy International

“Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”. Glenn Doman

Drodzy Rodzice,

Dziękuję za zainteresowanie naszą placówką. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska rozwojowego dla swojego dziecka, jestem pewna, że Academy International Żoliborz jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek AIZ, które mam przyjemność prowadzić, to miejsce stworzone z miłości do dzieci i z myślą o nich.

Wiemy jak wspierać Twoje dziecko w drodze do sukcesu oraz szczęśliwego dzieciństwa. Łączymy wysoki poziom edukacji wraz z rozwojem osobowości. Mamy ponad 25 lat doświadczenia.

Nie mogę się już doczekać spotkania z Państwa rodziną. Do zobaczenia!

Karolina Góran
wicedyrektor Academy International Żoliborz

Więcej o nas

Dowiedz się o naszej autorskiej metodzie rozwoju i kształcenia oraz innowacyjnych programach

Rodzice o Nas

Gdybyśmy mieli wybrać ponownie,
wybralibyśmy Academy International” Rodzice Zuzi

Rekomendacje
 • Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim rodzicom przedszkole Academy International Żoliborz. Przedszkole AIZ jest wspaniałym miejscem w którym dzieci czują się kochane i zaopiekowane. Nauka i opieka nad dziećmi są na najwyższym poziomie. Jako mama dwójki dzieci, z których jedno już ukończyło edukację w AIZ, a drugie ją kontynuuje jestem niezmiernie szczęśliwa, że moje dzieci trafiły w tak cudowne miejsce. Ciocie są najlepszymi opiekunkami na świecie 😊 Moje dzieci je kochają całym sercem 😊 Każdy problem jest rozwiązywany z najwyższą dbałością o dobro dziecka i przy pełnej współpracy z rodzicami. Zanurzenie w języku angielskim od najmłodszych lat daje fantastyczne efekty w dalszej edukacji językowej. Polecam serdecznie nasze wspaniałe przedszkole.
  Kasia
  Mama Zosi i Mikołaja
 • Jeśli szukasz bezpiecznego, przyjaznego, miłego miejsca, gdzie dzieci czują się pewnie, dobrze jak u siebie. To właśnie Academy International w Warszawie na Żoliborzu. Nauczyciele i wychowawcy są opiekuńczy i pozytywnie nastawieni, wzbudzają w dzieciach ciekawość świata. Ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna skierowana na całościowy rozwój, sprawia że dzieciaki bawią się świetnie i nie chcą wracać do domu. Dzieci są tam pod bardzo dobrą opieką. Zawsze przychodzą z uśmiechem na twarzy.
  Magdalena
  Mama Milenki

Wirtualny spacer po naszej placówce

Tutaj się znajdujemy

Academy International

Żłobek Żoliborz

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16
01-590 Warszawa

Zapisz swoje dziecko do żłobka

Wypełnij formularz zgłoszeniowy