• Dwujęzyczne
  placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Rodzice o Nas

”Gdybyśmy mieli wybrać ponownie, wybralibyśmy Academy International” Rodzice Zuzi

Nasze rekomendacje
Rekomendacje
 • „Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować szkołę Academy International Wawer. Do grona uczniów tej szkoły zaliczają się dwie nasze córki, które z dziecięcą radością co dzień uczęszczają na ciekawe prowadzone z pasją zajęcia, odznaczające się wysokim poziomem merytorycznym. Profesjonalna kadra pedagogów dba nie tylko o bogate w treść zajęcia dydaktyczne, ale również, by dzieci spędzając czas w szkole były szczęśliwe. Lekcje prowadzone są w dbałości o indywidualne potrzeby dzieci. Najlepszym dowodem dla nas rodziców na zalety placówki jest fakt, że pod koniec każdego dnia zajęć córki nie chcą opuszczać szkoły, a rano ponownie do niej biegną. Z pełnym przekonaniem polecamy Academy International Wawer i liczymy na kolejne “cudowne lata”.
  Agnieszka i Piotr
  Rodzice Emmy i Amelki
 • „Academy International Wawer to szkoła o jakiej marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. To miejsce przyjazne, ale jednocześnie stawiające na rozwój kluczowych kompetencji. Nasza córka odkąd poszła do zerówki w AI Wawer zaczęła o sobie inaczej myśleć. Z przedszkolaka stała się świadomą swoich możliwości uczennicą. To piękne uczucie, odbierając córkę ze szkoły widzieć jej uśmiech, pewność siebie i samodzielność. AI Wawer daje nam jako rodzicom pewność że wiedza przekazywana jest w przejrzysty sposób, zajęcia są urozmaicone i dostosowane do możliwości dzieci. Z naszej perspektywy dzieci mają super warunki do nauki, własną przestrzeń na dworze i wf w formie basenu. Ogromnym atutem jest częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać. Wybór szkoły to była dla nas bardzo ważna decyzja. Teraz wiemy, że nie mogliśmy lepiej trafić”.
  Beata i Maciek
  Rodzice Niny
 • „Janek w szkole czuje się bardzo bezpiecznie. W placówce obowiązuje stały plan dnia Syn lubi swoich nauczycieli nawet wtedy, gdy się z nimi nie zgadza 😉 Widzę, że robi postępy w czytaniu, pisaniu, komunikowaniu się z otoczeniem. Podoba mi się bardzo, że wszystkie sytuacje, które dzieją się w szkole, są w szkole wyjaśniane. Sytuacje trudne są omawiane na bieżąco z dziećmi. Dzieci są zachęcane do samodzielnego rozwiązywania trudności między sobą. Poziom angielskiego jest bardzo dobry, mam porównanie do zerówki i pierwszej klasy, które spędziliśmy w innych szkołach. Szkoła słucha potrzeb rodziców i uczy dzieci samodzielności. Pierwsze zajęcia w zdalnej formie wypadły dobrze, choć szkoła miała mało czasu na dostosowanie się do nowych decyzji. Dzieci miały jasną rozpiskę dnia, spisane zasady co można robić a czego nie. Nie miałam okazji słuchać przebiegu lekcji, ale na koniec dnia zobaczyłam ze wszystkie zadania zostały odrobione przez Jaśka samodzielnie nawet z plastyki, która nie była nigdy jego ulubionym przedmiotem. Więc mogliśmy iść na spacer zamiast odrabiania prac domowych..co pamiętam jako zmorę z poprzedniej szkoły”.
  Karolina
  Mama Franka
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru szkoły Academy International . To miejsce to przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, komfort uczenia i nauczania, dzięki małym klasom nauczyciele z zaangażowaniem podchodzą do każdego ucznia. To daje kameralną atmosferę w szkole, częste interakcje uczniów i nauczycieli, a co za tym idzie większe zaangażowanie. Bardzo nam się podoba podejście do uczniów, do ich talentów, mocnych i słabych stron. Wszelkie nawet trudne sytuacje rozwiązywane są od razu. Nauka w tej szkole, a przede wszystkim nauka j.obcych, co dla nas było najważniejsze przy wyborze szkoły, jest na bardzo wysokim poziomie, także szeroki wybór zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia sportowe, artystyczne, muzyczne. Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor szkoła funkcjonuje na wysokim poziomie, wszystkie prośby kierowane do niej są zawsze rozpatrywane z ogromnym zaangażowaniem. Zarówno rodzice jak i uczniowie wiedzą, że mogą się do dyrekcji zwrócić ze wszystkim, a ona nie pozostawi tego bez reakcji. Dzięki kompetencjom jakie otrzymała nasza córka w tej szkole o jej dalszą edukację jesteśmy spokojni.
  Aleksandra
  Mama Ali
 • „Jeśli szukacie bezpiecznej, małej, przyjaznej szkoły, gdzie dzieci czują się pewnie i dobrze, to właśnie Academy International w Wawrze. Nauczyciele i wychowawcy są opiekuńczy, pozytywnie nastawieni, przyjaźni i wzbudzają w dzieciach ciekawość świata. Ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna skierowana na całościowy rozwój, sprawia że dzieciaki bawią się świetnie i nie chcą wracać do domu. Dzieci są tam pod dobrą opieką:)”
  Magda
  Mama Basi
 • „Szkoła z bardzo przyjazną atmosferą, otwarta na ucznia. Wysoki poziom edukacji. Świetny kontakt z Dyrekcją oraz nauczycielami. Poczucie bezpieczeństwa, stabilności i profesjonalizmu. Nowoczesne wnętrza i czyste toalety. Polecam z czystym sumieniem”.
  Paulina
  Mama Matyldy

Dołącz do Nas!

Wspólnie zadbajmy o Sukces Twojego Dziecka

Chcesz razem z nami budować wyjątkowe środowisko? Umów się na spotkanie. Zapoznaj się z zasadami rekrutacji do naszych żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Zapraszamy!