• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

O nas – Academy International

Wypuszczamy w świat…

Szczęśliwych, pewnych sukcesu młodych ludzi

Nasza historia

Koncepcja powstania pierwszego przedszkola i żłobka językowego narodziła się z potrzeby zapewnienia dwuipółletniej córce inspirującego środowiska, w którym będzie się mogła wszechstronnie rozwijać. 

W 1995 roku otworzyliśmy naszą pierwszą placówkę na warszawskich Bielanach.

Po sukcesie jaki odniosła, w 2000 roku podjęliśmy decyzję o rozwoju i budowaniu profesjonalnej sieci placówek edukacyjnych. 2013 rok był dla nas przełomowy.

Wszystkie nasze placówki stały się dwujęzyczne!

Postawiliśmy na spójność oraz ciągłość edukacyjną. Od żłobka, poprzez przedszkole, do szkoły podstawowej. I z sukcesem już od ponad 25 lat realizujemy tę wizję do dzisiaj. 

Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.

— Jan Korczak

Poznajmy się bliżej

01

Dlaczego My?

02

Misja, wartości, kompetencje przyszłości

03

Historia z życia rodzica

04

Spójność i ciągłość edukacyjna

05

Rodzice o Nas

06

Media o Nas

Rodzice Sukcesu

Miłość do dziecka utorowała dalszą ścieżkę naszego życia…

Paweł Guzy

/Prezes Zarządu

Jest mózgiem organizacji i zarządza wszystkim tak, by placówki mogły sprawnie funkcjonować. Inicjator i współtwórca programu rozwoju osobowości „Jestem Młodym Liderem”. Stawia na zdrowy styl życia i rozwój osobisty. Takie też wartości stara się wdrażać w Academy International i przekazywać je dzieciom.

Małgorzata Guzy

/Wiceprezes Zarządu

Witam Państwa, oraz wszystkich naszych uczniów i przedszkolaki. Jako założycielka pierwszej placówki AI chciałabym serdecznie zaprosić Państwa dzieci do najwspanialszej edukacyjnej przygody. O Was drodzy Rodzice również pamiętamy i zainteresowanym z Państwa zaoferujemy wsparcie w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich. Wspólnie płynnie przejdziemy przez kilkuletni proces edukacji i rozwoju dzieci. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić każdemu z naszych wychowanków jak najlepsze warunki do rozwoju. U nas każde dziecko oraz uczeń odkryje swoje mocne strony, zbuduje relacje oraz znajdzie przyjaciół na lata Osobiście Kocham to co robię i robię to co kocham. Praca jest moją pasją. W życiu kieruję się wartościami a bliskie relacje, zaufanie oraz jakość są dla mnie ważne. Od blisko 30 lat, wspólnie, rodzinnie rozwijamy edukację dla dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie. Taką samą jaką chcielibyśmy zaoferować naszym wnukom a zapewniliśmy już naszym dzieciom. Nasz wspaniały zespół otoczy Państwa, dzieci oraz uczniów profesjonalną opieką, zapewni wsparcie, obdarzy zaufaniem. Pokaże skuteczne narzędzia, które będą pomocne w rozwoju, zdobywaniu wiedzy i osiąganiu swoich celów. Każdy absolwent osiągnie wiedzę na najwyższym poziomie ale przede wszystkim będzie szczęśliwym, gotowym na osobisty sukces człowiekiem.

Czekamy na Was. Do zobaczenia w AI!

Dołącz do jednej z naszych placówek