• Dwujęzyczne
    placówki edukacyjne

Harmonogram rekrutacji AIK49 2024/2025.

Sprawdź zasady rekrutacji
do klasy 1 AI Karolkowa 49
w roku szkolnym 2024/2025

Stawiamy na indywidualny rozwój talentów i wspieramy kształtowanie pasji u dzieci

Z myślą o nich co roku przygotowujemy “szytą na miarę”, ofertę zajęć dodatkowych. Koncentrujemy się na wyborze ciekawych osobowości, a wysokie kwalifikacje prowadzących są dla nas podstawą. Angażujemy przede wszystkim osoby, które mają doświadczenie i kochają pracę z dziećmi. 

Co roku w ostatnim tygodniu sierpnia przedstawiamy rodzicom aktualną ofertę zajęć dodatkowych. W pierwszym tygodniu września dla nowych dzieci prowadzimy zajęcia pokazowe. A już od kolejnego tygodnia ruszają zajęcia dodatkowe.

Dzięki uczestnictwie w zajęciach pokazowych, dzieci mają możliwość wybrać zajęcia, które najbardziej im się podobają. Pomaga im to kształtować swoją samoświadomość oraz rozwijać talenty, tworząc fundament pod przyszłe pasje.

Co dają dziecku dodatkowe zajęcia?

Zajęcia dodatkowe umożliwiają dziecku lepsze poznanie siebie. Dają możliwość rozwinięcia samoświadomości oraz odkrycia własnej mocy. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach kształtuje u dziecka siłę charakteru. Na początkowym etapie daje również szansę świadomego przejścia i wybór innych zajęć.  

Zajęcia, które są właściwie dobrane do potrzeb i zainteresowań dziecka, mogą przynieść mu odprężenie oraz uzupełnić aktywności, którą dziecko ma w przedszkolu.

Ponadto zajęcia przynoszą dzieciom wiele dodatkowych korzyści: socjalizują, uczą pracy w zespole, radzenia sobie ze stresem, zasad fair play.

Dołącz do Nas!

Wspólnie zadbajmy o Sukces Twojego Dziecka

Chcesz razem z nami budować wyjątkowe środowisko? Umów się na spotkanie. Zapoznaj się z zasadami rekrutacji do naszych żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Zapraszamy!