• Двомовні
    навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

Dwujęzyczna edukacja podstawowa na miarę XXI wieku

Ми даємо студентам інструменти для підтримки їхнього особистого успіху

Виховуємо глобального громадянина

Fundament naszych działań tworzy dwujęzyczne  środowisko, bogate w przestrzeń do praktykowania. W naszych działaniach podążamy za potrzebami uczniów, pokazując im jak korzystać z własnego potencjału. Wszystko po to, by wyrośli na otwartych, ufających sobie i swoim kompetencjom młodych ludzi.

Wspólnie budujemy inspirujące środowiska sukcesu, w którym łączymy wysoki poziom edukacji wraz z rozwojem osobistym.

Naszych uczniów przygotowujemy na wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat. Zapewniamy im wszechstronną edukację wraz z rozwijaniem kompetencji miękkich oraz cech liderskich.

Dla nas współczesny obywatel świata to człowiek mający zaufanie do siebie, empatyczny, wszechstronnie wykształcony, współpracujący, samodzielny, biegle posługujący się językami obcymi. Z otwartym umysłem podchodzący do tego, co nieznane. Obdarzony krytycznym oraz kreatywnym myśleniem. Potrafiący myśleć analitycznie oraz logicznie.

Komunikacja… bez granic

Język obcy, dla nas już nieobcy!… Codzienny, naturalny, spontaniczny, lubiany i  rozumiany intuicyjnie. To nasza komunikacja bez granic!

W edukacji językowej w Academy International nie chodzi o klasyczną naukę języka obcego, ale o zbudowanie środowiska, w którym dzieci będą przyswajały język intuicyjnie, tak jak dzieje się to w przypadku nauki języka ojczystego. Wybrane przedmioty są realizowane w języku angielskim. 

Dodatkową korzyścią takiego rozwiązania jest kontekst kulturowy, czyli otwarcie uczniów na różnorodność współczesnego świata, której elementem wspólnym jest właśnie język angielski.

Języków można uczyć się w każdym wieku, jednak chcemy wykorzystać ten okres w rozwoju dzieci, kiedy nauka jest najbardziej efektywna.

Uczniów przygotowujemy na wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat. Zapewniamy im wszechstronną edukację oraz rozwijanie kompetencji liderskich.

Podążamy za potrzebami. Pokazujemy im jak wykorzystać własny potencjał. Wszystko po to, by wyrośli na otwartych, ufających sobie i swoim kompetencjom młodych ludzi.

Наші двомовні початкові школи

Початкова школа Каролькова 49

ul. Karolkowa 49

01-203 Варшава

Початкова школа Вавер

ul. 27 Grudnia 52

04-665 Варшава

Дізнайтеся про нашу політику підбору персоналу