academy international
academy international

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Chcesz, aby Twoje dziecko swobodnie komunikowało się nie tylko w języku polskim, ale także angielskim? Zależy Ci, aby było samodzielne, odpowiedzialne i potrafiło współpracować z innymi?

W Academy International poszerzamy horyzonty naszych wychowanków, uczymy ich niezależności i odwagi w działaniu. Dbamy, by nasi uczniowie zdobywali wiedzę na najwyższym poziomie.

Zapisz dziecko do jednej z placówek Academy International!

3 kroki do naszych placówek:

1

Zadzwoń lub napisz maila

Prześlemy Ci materiały informacyjne oraz umówimy się na spotkanie.

2

Spotkajmy się

Podczas spotkania opowiemy Ci o naszej misji oraz konkretnej placówce. W przypadku dzieci szkolnych odbędziemy rozmowę rekrutacyjną z Twoim dzieckiem.

3

Witaj szkoło!

Poinformujemy Cię telefonicznie o wynikach rekrutacji. W przypadku pozytywnej decyzji poprosimy o podpisanie umowy o naukę oraz uiszczenie wpisowego.

Program w naszych placówkach

Program wychowawczo-edukacyjny Academy International zbudowany jest na ponad 20-letnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i dostosowany jest do potrzeb współczesnego świata. Pracujemy, by wykształcić w dzieciach ważne dla rozwoju wartości i umiejętności, które pomogą im w dorosłym życiu osiągać wyznaczone przez siebie cele.

Wierzymy, że wysoki poziom edukacyjny połączony z zasadami savoir-vivre, kulturą i sztuką oraz akceptacją różnic między rówieśnikami pozwoli naszym wychowankom osiągać sukces, gdziekolwiek zechcą na świecie!

Chęć współpracy w grupie
Chęć współpracy w grupie
Zdolność logicznego myślenia
Zdolność logicznego myślenia
Kreatywność i odpowiedzialność
Kreatywność i odpowiedzialność

Zajęcia adaptacyjne

W przypadku zapisów dzieci do żłobka i przedszkola Academy International, zapraszamy także na zajęcia adaptacyjne. To doskonały sposób na oswojenie najmłodszych z nowym otoczeniem oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.

Spotkanie rekrutacyjne

Kandydat na ucznia klasy pierwszej jednej ze szkół Academy International przechodzi testy psychologiczne w placówce.

W przypadku dzieci, które miałyby dołączyć do istniejącej już klasy, konieczne jest odbycie dnia próbnego, a w niektórych przypadkach także sprawdzianu wiedzy. O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie.

Zapytaj o szczegóły rekrutacji w interesującej Cię placówce

Akceptuję regulamin
* Pola obowiązkowe
mapa
  • Żoliborz
  • Centrum
  • Karolkowa 49
  • Wawer
  • Wilanów