Co na to nasze dzieci i ich rodzice?

Czy można pokochać szkołę, do której się chodzi? Czy można być pewnym, że szkoła umiejętnie uczy? Opinie naszych podopiecznych oraz rodziców nie pozostawiają wątpliwości. Ciepła, rodzinna atmosfera, serdeczni i życzliwi nauczyciele to klucz do sukcesu Academy International.

„Szkoła z bardzo przyjazną atmosferą, otwarta na ucznia. Wysoki poziom edukacji. Świetny kontakt z Dyrekcją oraz nauczycielami. Poczucie bezpieczeństwa, stabilności i profesjonalizmu. Nowoczesne wnętrza i czyste toalety. Polecam z czystym sumieniem”.

Paulina (mama Matyldy)

„Academy International Wawer to szkoła o jakiej marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. To miejsce przyjazne, ale jednocześnie stawiające na rozwój kluczowych kompetencji. Nasza córka odkąd poszła do zerówki w AI Wawer zaczęła o sobie inaczej myśleć. Z przedszkolaka stała się świadomą swoich możliwości uczennicą. To piękne uczucie, odbierając córkę ze szkoły widzieć jej uśmiech, pewność siebie i samodzielność. AI Wawer daje nam jako rodzicom pewność że wiedza przekazywana jest w przejrzysty sposób, zajęcia są urozmaicone i dostosowane do możliwości dzieci. Z naszej perspektywy dzieci mają super warunki do nauki, własną przestrzeń na dworze i wf w formie basenu. Ogromnym atutem jest częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać. Wybór szkoły to była dla nas bardzo ważna decyzja. Teraz wiemy, że nie mogliśmy lepiej trafić”.

Beata i Maciek (rodzice Niny)

„Jeśli szukacie bezpiecznej, małej, przyjaznej szkoły, gdzie dzieci czują się pewnie i dobrze, to właśnie Academy International w Wawrze. Nauczyciele i wychowawcy są opiekuńczy, pozytywnie nastawieni, przyjaźni i wzbudzają w dzieciach ciekawość świata. Ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna skierowana na całościowy rozwój, sprawia że dzieciaki bawią się świetnie i nie chcą wracać do domu. Dzieci są tam pod dobrą opieką:)”

Magda (mama Basi)

„Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować szkołę Academy International Wawer. Do grona uczniów tej szkoły zaliczają się dwie nasze córki, które z dziecięcą radością co dzień uczęszczają na ciekawe prowadzone z pasją zajęcia, odznaczające się wysokim poziomem merytorycznym. Profesjonalna kadra pedagogów dba nie tylko o bogate w treść zajęcia dydaktyczne, ale również, by dzieci spędzając czas w szkole były szczęśliwe. Lekcje prowadzone są w dbałości o indywidualne potrzeby dzieci. Najlepszym dowodem dla nas rodziców na zalety placówki jest fakt, że pod koniec każdego dnia zajęć córki nie chcą opuszczać szkoły, a rano ponownie do niej biegną. Z pełnym przekonaniem polecamy Academy International Wawer i liczymy na kolejne “cudowne lata”.

Agnieszka i Piotr (rodzice Emmy i Amelki)

„Janek w szkole czuje się bardzo bezpiecznie. W placówce obowiązuje stały plan dnia Syn lubi swoich nauczycieli ???? nawet wtedy, gdy się z nimi nie zgadza;) Widzę, że robi postępy w czytaniu, pisaniu, komunikowaniu się z otoczeniem. Podoba mi się bardzo, że wszystkie sytuacje, które dzieją się w szkole, są w szkole wyjaśniane. Sytuacje trudne są omawiane na bieżąco z dziećmi. Dzieci są zachęcane do samodzielnego rozwiązywania trudności między sobą. Poziom angielskiego jest bardzo dobry, mam porównanie do zerówki i pierwszej klasy, które spędziliśmy w innych szkołach. Szkoła słucha potrzeb rodziców i uczy dzieci samodzielności ???? Pierwsze zajęcia w zdalnej formie wypadły dobrze, choć szkoła miała mało czasu na dostosowanie się do nowych decyzji. Dzieci miały jasną rozpiskę dnia, spisane zasady co można robić a czego nie. Nie miałam okazji słuchać przebiegu lekcji, ale na koniec dnia zobaczyłam ze wszystkie zadania zostały odrobione przez Jaśka samodzielnie ???? nawet z plastyki, która nie była nigdy jego ulubionym przedmiotem ???? Więc mogliśmy iść na spacer zamiast odrabiania prac domowych..co pamiętam jako zmorę z poprzedniej szkoły”.

Karolina, mama Franka