academy international
academy international

AI Wawer

TBA

Poznaj proces rekrutacji

1

Zadzwoń lu napisz maila

Pierwszym krokiem, aby Państwa Dziecko zostało uczniem naszej szkoły jest rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy. Wówczas zaprosimy Państwa na spotkanie oraz prześlemy formularz rekrutacyjny do wypełnienia.

2

Spotkajmy się

Na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy Państwa z Dzieckiem oraz wypełnionym formularzem rekrutacyjnym. Składa się ono z kilku części. Dyrektor rozmawia najpierw z rodzicami, a następnie z rodzicami i kandydatem. W międzyczasie kandydat na ucznia bierze udział w krótkich zajęciach testowych z psychologiem lub nauczycielem.

3

Wyniki rekrutacji

O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie bądź mailowo. Po pozytywnej kwalifikacji prosimy rodziców o wpłacenie opłaty wpisowej.

4

Witaj szkoło

Po wpłynięciu na konto szkoły opłaty wpisowej zapraszamy rodziców na podpisanie umowy. W momencie jej podpisania proces rekrutacji na dane miejsce w szkole jest zakończony i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze zajęcia z naszym nowym uczniem!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć naszą szkołę przed rozpoczęciem rekrutacji bądź zadać nam dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Recrutation form

* Required fields
I accept the terms and conditions