• Двомовні
  навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

Міжнародний центр "Академія " Двомовний дитячий садок

"Гра - це навчання, навчання - це гра. Чим більше гри, тим більше навчання". Гленн Доман

Дорогі батьки,

Dziękuję za zainteresowanie naszą placówką. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska rozwojowego dla swojego dziecka, jestem pewna, że Academy International Centrum jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek AIC, które mam przyjemność prowadzić, to miejsce stworzone z miłości do dzieci i z myślą o nich.

Ми знаємо, як підтримати вашу дитину на шляху до успіху та щасливого дитинства. Ми поєднуємо високий рівень освіти з розвитком особистості. Маємо понад 25 років досвіду роботи.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вашою родиною. Побачимося там!

Анна Зенба
Директор Міжнародного центру Академії

Більше про нас

Дізнайтеся про нашу власну методику розвитку та навчання, а також інноваційні програми

Батьки про нас

Якби нам довелося вибирати знову,
ми б обрали Академію Інтернешнл", - батьки Сьюзі

Рекомендації
 • Nasza przygoda z Academy International zaczęła się, kiedy Ksawery miał niespełna 2 lata. Od tamtej pory nigdy nie pożałowałam, że wybrałam właśnie to przedszkole. Od samego początku syn bardzo chętnie uczęszcza do przedszkola, które zapewnia mu opiekę na najwyższym poziomie. Kiedy okazało się, że synek jest diabetykiem, Pani Dyrektor ze spokojem przyjęła wiadomość i nie dała mi w żaden sposób odczuć, że może to stanowić jakikolwiek problem. Cała kadra została przeszkolona w kierunku opieki, a ja jestem spokojna, że syn ma możliwość rozwoju w placówce, która sprzyja tolerancji, przyjaźni i integracji. Academy International oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, wycieczek, przedstawień, nie pozwalając na nudę i jednocześnie rozwijając pasje. Szczerze polecam.
  Маґдалена.
  Мама Ксав'єра

Фотогалерея об'єкту

Academy International Centrum to doskonały wybór dla rodziców poszukujących dla swoich dzieci przedszkola lub żłobka w ścisłym centrum Warszawy.

Фотогалерея

 • Центр

 • Центр

 • Центр

 • Центр

 • Центр

 • Центр

 • Центр

А ось і ми

Академія Інтернешнл

Центр ясел

ul. Krochmalna 3
00-864 Warszawa

Завантажити статут

Записати дитину до дитячого садка

Заповніть форму заявки