• Двомовні
  навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

Міжнародна двомовна початкова школа "Академія Вавер

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.” – Paulo Coelho

Дорогі батьки, 

Dziękuję za zainteresowanie naszą szkołą. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska edukacyjnego, jestem pewna, że Academy International Wawer jest odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Dwujęzyczna szkoła podstawowa AIR, którą mam przyjemność prowadzić, to miejsce stworzone specjalnie dla wszystkich spragnionych wiedzy i edukacyjnych przygód. 

Wiemy jak wspierać Ucznia w drodze do sukcesu oraz szczęśliwego życia.

Łączymy wysoki poziom edukacji wraz z rozwojem osobowości. Mamy ponad 25 lat doświadczenia. 

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вашою родиною. Побачимося там!

Мартина Карбов'як
Директор Academy International Wawer

Більше про нас

Дізнайтеся про нашу власну методику розвитку та навчання, а також інноваційні програми

Батьки про нас

Якби нам довелося вибирати знову,
ми б обрали Академію Інтернешнл", - батьки Сьюзі

Рекомендації
 • Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować szkołę Academy International Wawer. Do grona uczniów tej szkoły zaliczają się dwie nasze córki, które z dziecięcą radością co dzień uczęszczają na ciekawe prowadzone z pasją zajęcia, odznaczające się wysokim poziomem merytorycznym. Profesjonalna kadra pedagogów dba nie tylko o bogate w treść zajęcia dydaktyczne, ale również, by dzieci spędzając czas w szkole były szczęśliwe. Lekcje prowadzone są w dbałości o indywidualne potrzeby dzieci. Najlepszym dowodem dla nas rodziców na zalety placówki jest fakt, że pod koniec każdego dnia zajęć córki nie chcą opuszczać szkoły, a rano ponownie do niej biegną. Z pełnym przekonaniem polecamy Academy International Wawer i liczymy na kolejne „cudowne lata.
  Agnieszka i Piotr
  Rodzice Emmy i Amelki
 • Academy International Wawer to szkoła, o jakiej marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. To miejsce przyjazne, ale jednocześnie stawiające na rozwój kluczowych kompetencji. Nasza córka odkąd poszła do zerówki w AI Wawer zaczęła o sobie inaczej myśleć. Z przedszkolaka stała się świadomą swoich możliwości uczennicą. To piękne uczucie, odbierając córkę ze szkoły widzieć jej uśmiech, pewność siebie i samodzielność. AI Wawer daje nam jako rodzicom pewność, że wiedza przekazywana jest w przejrzysty sposób, zajęcia są urozmaicone i dostosowane do możliwości dzieci. Z naszej perspektywy dzieci mają super warunki do nauki, własną przestrzeń na dworze i wf w formie basenu. Ogromnym atutem jest częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać. Wybór szkoły to była dla nas bardzo ważna decyzja. Teraz wiemy, że nie mogliśmy lepiej trafić.
  Beata i Maciek
  Батьки Ніни
 • Jeśli szukacie bezpiecznej, małej, przyjaznej szkoły, gdzie dzieci czują się pewnie i dobrze, to właśnie Academy International w Wawrze. Nauczyciele i wychowawcy są opiekuńczy, pozytywnie nastawieni, przyjaźni i wzbudzają w dzieciach ciekawość świata. Ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna skierowana na całościowy rozwój, sprawia że dzieciaki bawią się świetnie i nie chcą wracać do domu. Dzieci są tam pod dobrą opieką:)
  Маґдо.
  Мама Басі
 • Szkoła z bardzo przyjazną atmosferą, otwarta na ucznia. Wysoki poziom edukacji. Świetny kontakt z Dyrekcją oraz nauczycielami. Poczucie bezpieczeństwa, stabilności i profesjonalizmu. Nowoczesne wnętrza i czyste toalety. Polecam z czystym sumieniem.
  Пауліна.
  Мама Матильди

Віртуальний тур по нашому підприємству

А ось і ми

Академія Інтернешнл

Початкова школа Вавер

ul. 27 Grudnia 52
04-665 Warszawa

Завантажити статут

Zapisz swoje dziecko do szkoły podstawowej

Заповніть форму заявки