• Двомовні
    навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

Двомовний дитячий садок "Академія Інтернешнл Віланув

Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”. Janusz Korczak

Наші можливості

Дорогі батьки,

Dziękuję za zainteresowanie naszą placówką. Jeśli szukacie wyjątkowego, dwujęzycznego, twórczego środowiska rozwojowego dla swojego dziecka, jestem pewna, że Academy International Wilanów jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek AIW, które mam przyjemność prowadzić to miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach – ich potrzebach oraz zainteresowaniach.

Ми знаємо, як підтримати вашу дитину на шляху до успіху та щасливого дитинства. Ми поєднуємо високий рівень освіти з розвитком особистості. Маємо понад 25 років досвіду роботи.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вашою родиною. Побачимося там!

Моніка Кайщак
Директор Міжнародної академії у Віланові
Nasi wychowankowie mają pierwszeństwo w procesie rekrutacji w dwujęzycznych szkołach podstawowych Academy International.

Більше про нас

Дізнайтеся про нашу власну методику розвитку та навчання, а також інноваційні програми

Батьки про нас

Якби нам довелося вибирати знову,
ми б обрали Академію Інтернешнл", - батьки Сьюзі

Рекомендації
  • O Academy International Wilanów można powiedzieć same świetne rzeczy. Bardzo się cieszę, że do żłobka uczęszcza mój syn.Jako mama po raz pierwszy nie wiedziałam, czego się spodziewać. Nerwy były zupełnie niepotrzebne. Okazało się, że świetnie się bawił. Jego Ciocie Anita i Julita są absolutnie niesamowite, tak troskliwe i miłe. Mój syn je uwielbia. Wszyscy nauczyciele i pracownicy są tak przyjaźni, że każdego dnia, kiedy wchodzę do budynku, czujemy się tam mile widziani. Dyrektor Monika jest cudowna, zawsze ma dla nas czas, aby upewnić się czy wszystko dobrze lub po prostu porozmawiać. .Dodając do tego wspaniałe sale, małe grupy, wspaniały teren na świeżym powietrzu. Jako nauczyciel mogę śmiało powiedzieć, że jest to wspaniałe środowisko dla małych dzieci, aby rozpocząć swoją edukacyjną podróż.Całkowicie polecam Academy International Wilanów, jeśli szukasz doskonałej placówki dla swojego dziecka.
    Люсі.
    Мама Чарлі.

Віртуальний тур по нашому підприємству

А ось і ми

Академія Інтернешнл

Дитячий садок у Віланові

ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa

Завантажити статут

Zapisz swoje dziecko do przedszkola

Заповніть форму заявки