• Двомовні
    навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

Wypuszczamy
w świat…

Щасливі, успішні молоді люди

Наша історія

Koncepcja powstania pierwszego przedszkola i żłobka językowego narodziła się z potrzeby zapewnienia dwuipółletniej córce inspirującego środowiska, w którym będzie się mogła wszechstronnie rozwijać. 

W 1995 roku otworzyliśmy naszą pierwszą placówkę na warszawskich Bielanach.

Po sukcesie jaki odniosła, w 2000 roku podjęliśmy decyzję o rozwoju i budowaniu profesjonalnej sieci placówek edukacyjnych. 2013 rok był dla nas przełomowy.

Всі наші заклади стали двомовними!

Postawiliśmy na spójność oraz ciągłość edukacyjną. Od żłobka, poprzez przedszkole, do szkoły podstawowej. I z sukcesem już od ponad 25 lat realizujemy tę wizję do dzisiaj. 

Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.

- Ян Корчак

Давайте познайомимося ближче

02

Місія, цінності, компетенції майбутнього

03

Історія з життя одного з батьків

04

Spójność i ciągłość edukacyjna

05

Батьки про нас

06

ЗМІ про нас

Батьки успіху

Miłość do dziecka utorowała dalszą ścieżkę naszego życia…

Павел Гузи

/Президент Правління

Jest mózgiem organizacji i zarządza wszystkim tak, by placówki mogły sprawnie funkcjonować. Inicjator i współtwórca programu rozwoju osobowości „Jestem Młodym Liderem”. Stawia na zdrowy styl życia i rozwój osobisty. Takie też wartości stara się wdrażać w Academy International i przekazywać je dzieciom.

Малґожата Ґузи

/Віце-президент Правління

Witam Państwa, oraz wszystkich naszych uczniów i przedszkolaki. Jako założycielka pierwszej placówki AI chciałabym serdecznie zaprosić Państwa dzieci do najwspanialszej edukacyjnej przygody. O Was drodzy Rodzice również pamiętamy i zainteresowanym z Państwa zaoferujemy wsparcie w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich. Wspólnie płynnie przejdziemy przez kilkuletni proces edukacji i rozwoju dzieci. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić każdemu z naszych wychowanków jak najlepsze warunki do rozwoju. U nas każde dziecko oraz uczeń odkryje swoje mocne strony, zbuduje relacje oraz znajdzie przyjaciół na lata Osobiście Kocham to co robię i robię to co kocham. Praca jest moją pasją. W życiu kieruję się wartościami a bliskie relacje, zaufanie oraz jakość są dla mnie ważne. Od blisko 30 lat, wspólnie, rodzinnie rozwijamy edukację dla dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie. Taką samą jaką chcielibyśmy zaoferować naszym wnukom a zapewniliśmy już naszym dzieciom. Nasz wspaniały zespół otoczy Państwa, dzieci oraz uczniów profesjonalną opieką, zapewni wsparcie, obdarzy zaufaniem. Pokaże skuteczne narzędzia, które będą pomocne w rozwoju, zdobywaniu wiedzy i osiąganiu swoich celów. Każdy absolwent osiągnie wiedzę na najwyższym poziomie ale przede wszystkim będzie szczęśliwym, gotowym na osobisty sukces człowiekiem.

Czekamy na Was. Do zobaczenia w AI!