• Двомовні
  навчальні заклади

AIK49 Розклад набору на 2024/2025 рік.

Перевірте правила набору
до 1 класу AI Karolkowa 49
у навчальному році 2024/2025

 • Двомовні
  навчальні заклади

Witamy Cię w Academy International

Zapraszamy do wspólnego budowania naszego środowiska.

Подивіться на наші можливості:

Witamy Cię w Academy International

Zapraszamy do wspólnego budowania naszego środowiska.

Подивіться на наші можливості:

Wiemy jak wspierać Twoje dziecko w drodze do sukcesu

Wypracowaliśmy autorską metodę rozwoju i kształcenia. Od ponad 25 lat z sukcesem działamy w polskiej edukacji. Oferujemy spójność oraz ciągłość edukacyjną.

Łączymy wysoki poziom wraz z rozwojem osobowości. Podążamy za potrzebami młodego człowieka. Naszą wspólną drogę opieramy na zaufaniu, bliskiej relacji, szacunku, profesjonalizmie oraz jakości. Tworzymy bezpieczną przestrzeń do praktykowania i doświadczania.

Підтвердження нашої компетентності

 • Кембриджський сертифікат

  Szkoły AI są certyfikowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge. Przygotowujemy dzieci do egzaminów z języka angielskiego. 100% zdawalności egzaminu Cambridge wśród naszych wychowanków.

 • Чудова команда

  Z częścią naszego zespołu jesteśmy związani od ponad 15 lat.

 • TEDxKids

  Jesteśmy Organizatorem i tworzymy przestrzeń do praktykowania.

 • Випускники

  Nasi absolwenci dostają się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

 • Шахи.

  Wspólnie gramy i posiadamy certyfikat „Szachy przyjazne w szkole i przedszkolu”.

 • Результати

  Випускники ШІ-школи досягають високих результатів. 3 місце у Варшаві.

  Результат - 96%.

  Математика

  53%

  Результат - 98%.

  Англійська мова

  66%

  Середній
  національний

Батьки про нас

"Якби нам довелося обирати знову,
ми б обрали Академію Інтернешнл", - батьки Сьюзі

Рекомендації
 • Від щирого серця і з повною відповідальністю рекомендую всім батькам дитячий садок "Академія Інтернаціональна в Жоліборі". Дитячий садок AIZ - це чудове місце, де діти відчувають, що їх люблять і про них піклуються. Навчання та догляд за дітьми здійснюється на найвищому рівні. Як мати двох дітей, одна з яких вже закінчила навчання в AIZ, а інша продовжує його, я надзвичайно щаслива, що мої діти потрапили до такого чудового місця. Тітоньки - найкращі вихователі в світі 😊 Мої діти люблять їх всім серцем 😊 Кожна проблема вирішується з максимальною турботою про благополуччя дитини і при повній співпраці з батьками. Занурення в англійську мову з раннього віку має фантастичні результати в подальшій мовній освіті. Від щирого серця рекомендую наш чудовий садочок.  
  Кася
  Мама Зосі та Миколи
 • Dyrektor Monika jest cudowna, zawsze ma dla nas czas, aby upewnić się czy wszystko dobrze lub po prostu porozmawiać. .Dodając do tego wspaniałe sale, małe grupy, wspaniały teren na świeżym powietrzu. Jako nauczyciel mogę śmiało powiedzieć, że jest to wspaniałe środowisko dla małych dzieci, aby rozpocząć swoją edukacyjną podróż.Całkowicie polecam Academy International Wilanów, jeśli szukasz doskonałej placówki dla swojego dziecka. O Academy International Wilanów można powiedzieć same świetne rzeczy. Bardzo się cieszę, że do żłobka uczęszcza mój syn.Jako mama po raz pierwszy nie wiedziałam, czego się spodziewać. Nerwy były zupełnie niepotrzebne. Okazało się, że świetnie się bawił. Jego Ciocie Anita i Julita są absolutnie niesamowite, tak troskliwe i miłe. Mój syn je uwielbia. Wszyscy nauczyciele i pracownicy są tak przyjaźni, że każdego dnia, kiedy wchodzę do budynku, czujemy się tam mile widziani.
  Люсі.
  Мама Чарлі.
 • Nasza przygoda z Academy International zaczęła się, kiedy Ksawery miał niespełna 2 lata. Od tamtej pory nigdy nie pożałowałam, że wybrałam właśnie to przedszkole. Od samego początku syn bardzo chętnie uczęszcza do przedszkola, które zapewnia mu opiekę na najwyższym poziomie. Kiedy okazało się, że synek jest diabetykiem, Pani Dyrektor ze spokojem przyjęła wiadomość i nie dała mi w żaden sposób odczuć, że może to stanowić jakikolwiek problem. Cała kadra została przeszkolona w kierunku opieki, a ja jestem spokojna, że syn ma możliwość rozwoju w placówce, która sprzyja tolerancji, przyjaźni i integracji. Academy International oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, wycieczek, przedstawień, nie pozwalając na nudę i jednocześnie rozwijając pasje. Szczerze polecam. 
  Маґдалена.
  Мама Ксав'єра
 • Academy International Wawer to szkoła, o jakiej marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. To miejsce przyjazne, ale jednocześnie stawiające na rozwój kluczowych kompetencji. Nasza córka odkąd poszła do zerówki w AI Wawer zaczęła o sobie inaczej myśleć. Z przedszkolaka stała się świadomą swoich możliwości uczennicą. To piękne uczucie, odbierając córkę ze szkoły widzieć jej uśmiech, pewność siebie i samodzielność. AI Wawer daje nam jako rodzicom pewność, że wiedza przekazywana jest w przejrzysty sposób, zajęcia są urozmaicone i dostosowane do możliwości dzieci. Z naszej perspektywy dzieci mają super warunki do nauki, własną przestrzeń na dworze i wf w formie basenu. Ogromnym atutem jest częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać. Wybór szkoły to była dla nas bardzo ważna decyzja. Teraz wiemy, że nie mogliśmy lepiej trafić.
  Beata i Maciek
  Батьки Ніни
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru szkoły Academy International . To miejsce to przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, komfort uczenia i  nauczania,  dzięki małym klasom nauczyciele z zaangażowaniem podchodzą do każdego ucznia. To daje kameralną atmosferę w szkole, częste interakcje uczniów i nauczycieli, a co za tym idzie większe zaangażowanie. Bardzo nam się podoba podejście do uczniów, do ich talentów, mocnych i słabych stron. Wszelkie nawet trudne sytuacje rozwiązywane są od razu. Nauka w tej szkole, a przede wszystkim nauka j.obcych, co dla nas było najważniejsze przy wyborze szkoły, jest na bardzo wysokim poziomie,  także szeroki wybór zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia sportowe, artystyczne, muzyczne. Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor szkoła funkcjonuje na wysokim poziomie, wszystkie prośby kierowane do niej są zawsze rozpatrywane z ogromnym zaangażowaniem. Zarówno rodzice jak i uczniowie wiedzą, że mogą się do dyrekcji zwrócić ze wszystkim, a ona nie pozostawi tego bez reakcji. Dzięki kompetencjom jakie otrzymała nasza córka w tej szkole o jej dalszą  edukację jesteśmy spokojni.
  Мамо.
  Mama Ali z 7 klasy

Nasze dwujęzyczne placówki w Warszawie

Легенда:

 • Żłobek i przedszkole

 • Початкова школа

Приєднуйтесь до нас!

Wspólnie zadbajmy o Sukces Twojego Dziecka

Chcesz razem z nami budować wyjątkowe środowisko? Umów się na spotkanie. Zapoznaj się z zasadami rekrutacji do naszych żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Zapraszamy!