Rekrutacja

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Chcesz, aby Twoje dziecko swobodnie komunikowało się nie tylko w języku polskim, ale także angielskim? Zależy Ci, aby było samodzielne, odpowiedzialne i potrafiło współpracować z innymi?

W Academy International poszerzamy horyzonty naszych wychowanków, uczymy ich niezależności i odwagi w działaniu. Dbamy, by nasi uczniowie zdobywali wiedzę na najwyższym poziomie.

Zapisz dziecko do jednej z placówek Academy International!

Zadzwoń lub napisz maila

Prześlemy Ci materiały informacyjne oraz umówimy się na spotkanie z dyrektorem.

Spotkajmy się

Podczas spotkania dyrektor opowie Ci o naszej misji oraz konkretnej placówce. W przypadku szkoły podstawowej dziecko odbywa rozmowę z psychologiem szkolnym bądź nauczycielem.

Witaj szkoło!

Poinformujemy Cię telefonicznie o wynikach rekrutacji. W przypadku pozytywnej decyzji poprosimy o podpisanie umowy o naukę oraz uiszczenie wpisowego.

Program w naszych placówkach

Program wychowawczo-edukacyjny Academy International zbudowany jest na ponad 20-letnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i dostosowany jest do potrzeb współczesnego świata. Pracujemy, by wykształcić w dzieciach ważne dla rozwoju wartości i umiejętności, które pomogą im w dorosłym życiu osiągać wyznaczone przez siebie cele.

Wierzymy, że wysoki poziom edukacyjny połączony z zasadami savoir-vivre, kulturą i sztuką oraz akceptacją różnic między rówieśnikami pozwoli naszym wychowankom osiągać sukces, gdziekolwiek zechcą na świecie!

Chęć współpracy w grupie

Zdolność logicznego myślenia

Kreatywność i odpowiedzialność

Zajęcia adaptacyjne

W przypadku zapisów dzieci do żłobka i przedszkola Academy International, zapraszamy także na zajęcia adaptacyjne. To doskonały sposób na oswojenie najmłodszych z nowym otoczeniem oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.

Spotkanie rekrutacyjne

Kandydat na ucznia klasy pierwszej jednej ze szkół Academy International przechodzi testy psychologiczne w placówce. W przypadku dzieci, które miałyby dołączyć do istniejącej już klasy, konieczne jest odbycie dnia próbnego, a w niektórych przypadkach także sprawdzianu wiedzy. O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie.

Formularz kontaktowy