Rekrutacja

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Umów się na spotkanie

Umów się na spotkanie z dyrektorem szkoły. Online lub stacjonarnie. Podczas spotkania dyrektor opowie Ci o naszej misji, wartościach, kadrze pedagogicznej oraz zasadach funkcjonowania. Zbierzemy również informacje na temat Państwa oczekiwań z dyrektorem.

Spotkajmy się

Zapraszamy Ucznia na spotkanie w celu zaprezentowania szkoły. O przyjęciu do szkół AI decyduje formuła rekrutacji przyjęta przez każdą z naszych szkół. 

Witaj szkoło!

Podpisanie umowy – po wspólnej akceptacji warunków podpisujemy umowę.

Program w naszych placówkach

Program wychowawczo-edukacyjny Academy International zbudowany jest na ponad 20-letnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i dostosowany jest do potrzeb współczesnego świata. Pracujemy, by wykształcić w dzieciach ważne dla rozwoju wartości i umiejętności, które pomogą im w dorosłym życiu osiągać wyznaczone przez siebie cele.

Wierzymy, że wysoki poziom edukacyjny połączony z zasadami savoir-vivre, kulturą i sztuką oraz akceptacją różnic między rówieśnikami pozwoli naszym wychowankom osiągać sukces, gdziekolwiek zechcą na świecie!

Chęć współpracy w grupie

Zdolność logicznego myślenia

Kreatywność i odpowiedzialność

Zajęcia adaptacyjne

W przypadku zapisów dzieci do żłobka i przedszkola Academy International, zapraszamy także na zajęcia adaptacyjne. To doskonały sposób na oswojenie najmłodszych z nowym otoczeniem oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.

Spotkanie rekrutacyjne

Kandydat na ucznia klasy pierwszej jednej ze szkół Academy International przechodzi testy psychologiczne w placówce. W przypadku dzieci, które miałyby dołączyć do istniejącej już klasy, konieczne jest odbycie dnia próbnego, a w niektórych przypadkach także sprawdzianu wiedzy. O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie.

Formularz kontaktowy