Olimpus wyniki

Dzieci trzymające się za ręce

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyniki przeprowadzonej w dniach 8-12 lutego 2021 r. olimpiady Olimpus sesji zimowej, a liczba laureatów w naszej szkole jest zjawiskowa, bo mamy ich aż 30! Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.

Biologia:

5 miejsce, dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymał Jan Ostapowski z klasy 5a.

W klasie 6a mamy zwycięzcę! 1 miejsce z sumą punktów 60, grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymał Michał Jagosiak.

Ex aequo 9 miejsce i dyplom laureata w klasie 6a otrzymali Gabrysia Kaczmarek, Szymon Kapil, Rafał Kobyłecki i Michał Wojtczuk.

Geografia:

Również w tej dziedzinie mamy laureatów. Rafał Kobyłecki z klasy 6a zajął miejsce 8.

Język angielski:

W klasie 4a na 3 miejscu z dyplomem laureata i nagrodą książkową uplasowali się Karolina Kustusz-Bułat i Antoni Sidor. Janek Bednarczyk zajął 5 miejsce.

Również 3 miejsce, dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymały Zuzanna Nowak i Małgorzata Zabrzycka z klasy 6a. Rafał Kobyłecki z dyplomem laureata i nagrodą książkową zajął miejsce 5. 9 miejsce i dyplom laureata zajęli Szymon Kapil i Michał Wojtczuk.

W klasie 7a dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymali Maria Kowalska oraz Jurek Jaworski. Na 9 miejscu z dyplomem laureata uplasował się Marcin Lewków.

Język hiszpański:

Kamila Krześniak z 1a, która pisała test na poziomie klasy 4 z wynikiem 58 punktów zajęła 3 miejsce, otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową.

Na 9 miejscu z dyplomem laureata uplasował się Jan Filutowski z klasy 5a.

W klasie 6a również mamy laureata. Jest nim Ewa Filutowska, która zajęła 10 miejsce.

Z klasy 7a 7 miejsce zajął Mateusz Acedański.

Język polski:

Jedynym laureatem z języka polskiego w naszej szkole jest Jan Ostapowski z klasy 5a, który zajął 7 miejsce w olimpiadzie.

Matematyka:

Tak jak z języka polskiego również z matematyki Janek Ostapowski (5a) jest laureatem. Z sumą punktów 56 zajął 5 miejsce.

Z klasy 7a laureatem w tej dziedzinie oraz miejsce na podium – 3 zajął Mateusz Acedański. Brawo!

Przyroda:

Z tego przedmiotu udział w olimpiadzie brali wyłącznie uczniowie klasy czwartej. Na 3 miejscu z dyplomem laureata oraz z nagrodą książkową uplasowała się Aleksandra Hawryluk, na 5 pozycji ex aequo uplasował się Mateusz Biernat oraz Mikołaj Chwiedosik. Miejsce 7 zajął Antoni Sidor, a 9 miejsce zajęła Karolina Kustusz-Bułat.

Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych olimpiadach i konkursach.