Jestem młodym liderem

„Jestem młodym liderem” to autorski projekt edukacyjny Academy International, który pozwala uzupełnić programy nauczania o rozwój kompetencji liderskich u dzieci. 

Wierzymy, że dzięki połączeniu wszechstronnego wykształcenia z umiejętnością odkrywania własnego potencjału oraz rozwojem pewności siebie, nasi wychowankowie odnajdą się w każdym środowisku oraz osiągną w życiu sukces! Niezależnie od tego, czy zechcą zostać astronautą, ekonomistą, lekarzem, sportowcem czy artystą, gdziekolwiek na świecie.

„Jestem młodym liderem” ma na celu rozwinięcie u dzieci odwagi, odpowiedzialności i samodyscypliny, koncentracji, umiejętności tworzenia klarownego przekazu, rozwiązywania problemów, współpracy oraz inicjatywy w działaniu. Dzięki nim uczniowie nauczą się słuchać, inspirować i motywować, przewodzić i kierować sobą oraz innymi.

Opiekunem merytorycznym i koordynatorem projektu „Jestem młodym liderem” jest pani Ewa Turek – dyrektor Academy International Wawer, doradca w świecie biznesu, ekspert w dziedzinie rozwoju kapitału ludzkiego, przywództwa i komunikacji. Od lat związana z międzynarodową organizacją mówców i liderów Toastmasters International. Uzyskała tytuł Distinguished Toastmasters. Mówca na konferencji TEDx.